angkor

WYCIECZKI DO AUSTRII, NIEMIEC – PRZEWODNIK I PILOT WYCIECZEK KRAJOWYCH WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Zastanawiasz się nad wakacjami i jednocześnie lubisz zwiedzać nieznane Ci dotąd miejsca? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję. Spędź urlop aktywnie na Warmii i Mazurach – poznając historię ,kulturę i przyrodę na przykład podczas wycieczki Kanałem Elbląskim z doświadczonym przewodnikiem turystycznym. Jesteśmy firmą rodzinną, ale przede wszystkim określamy siebie jako zapalonych podróżników. Uwielbiamy swoją pracę, która jednocześnie jest dla nas ogromną pasją.

Zwiedziliśmy wiele europejskich krajów, będących zarówno najpopularniejszymi kierunkami wyjazdów (np. Hiszpania, Niemcy, Szwajcaria, Austria, Włochy), jak i te mniej znane pod względem turystycznym – Litwa, Węgry, Słowacja, Czechy czy Dania. Wiedza zdobyta na własną rękę jako turysta, została uzupełniona dzięki współpracy z biurami podróży, takimi jak Orbis, LOGOSTOUR czy Bavaria Tours Polska, co dało łącznie ponad 3000 dni pilotażu wycieczek zagranicznych.

Odkryj tajemnice województwa warmińsko-mazurskiego z licencjonowanym przewodnikiem turystycznym. Przygotowaliśmy szereg propozycji wycieczek z przewodnikiem po Ostródzie i okolicy, a także całym województwie warmińsko-mazurskim. Dzięki niezbędnym uprawnieniom i wiedzy wynikającej z mieszkania w tym regionie jesteśmy w stanie pokazać jego piękno związane z florą, fauną, historią, kulturą oraz miejscowymi tradycjami. Udowadniamy, że wycieczki po Warmii i Mazurach dają ciekawe wspomnienia.

Organizacja wycieczek – sprawdź, co przygotowaliśmy w ramach obsługi pilota wycieczek krajowych i zagranicznych (m.in. Austria i Niemcy)!

Szukasz przewodnika wycieczki mówiącego po niemiecku lub angielsku? Płynnie posługujemy się tymi językami. Co więcej, odpowiednia organizacja pracy pozwala nam na stworzenie przejrzystych warunków podróży oraz miłej atmosfery w całej grupie. Uważamy, że dobry kontakt i uśmiech podczas zwiedzania to klucz do sukcesu, a także ogólnego zadowolenia. Jeśli interesują Cię dobrze przygotowane, “skrojone na miarę” wycieczki do Bawarii i innych ciekawych miejsc w Niemczech, Austrii, północnych Włoszech, Szwajcarii, Węgrzech oraz pozostałych zakątkach byłej monarchii Habsburgów i Hohenzollernów, zapraszamy do kontaktu.

Przewodnik po województwie warmińsko-mazurskim

Polska to kraj mający do zaoferowania wiele wspaniałych miejsc. Jedną z krain, którą warto zwiedzić od A do Z, jest całe województwo warmińsko-mazurskie. Przepiękne, znane w całej Europie jeziora, bujne lasy, przepyszna kuchnia — to jego definicja. W najlepszym poznaniu Warmii i Mazur przyda się doświadczony człowiek. Jesteśmy fachowcami znającymi wszelkie zakamarki, a także nieoczywiste miejsca warte zwiedzenia! Dobry pilot wycieczek krajowych i przewodnik to podstawa udanego urlopu. Zdecyduj się na skorzystanie z usług jednego z nas!

Pilot wycieczek krajowych: pasjonat

Najlepszy pilot wycieczek krajowych to taki, który swoją pracę traktuje jak największe hobby. My właśnie tacy jesteśmy! Pasjonujemy się historią Warmii i Mazur, proponując krótsze oraz dłuższe wycieczki. Wybierz spotkanie z nami na parę godzin bądź kilka dni! Z przyjemnością pokażemy Ci najważniejsze miejsca Ostródy, Elbląga, Olsztynka czy Piławek. Dzięki nam doświadczysz fantastycznych emocji — wycieczki przygotowane pod indywidualne potrzeby i zainteresowania to nasza specjalność. Doświadczony przewodnik po województwie warmińsko-mazurskim czeka na Ciebie!

Przewodnik po województwie warmińsko-mazurskim i nie tylko

Oprócz bycia specjalistami z zakresu historii województwa warmińsko-mazurskiego chętnie zabierzemy Cię w inne miejsca Polski i Europy. Jesteśmy również fachowcami, jeśli chodzi m.in. o Kraków. Szukasz przewodnika, który pokaże Ci drugą stolicę naszego państwa? Jeżeli tak, to koniecznie zaufaj doświadczeniu nabytemu przez wiele lat fascynującej pracy! Serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z dostępnej oferty!