Piotr Lisowski

z zamiłowania jestem turystą , od zawsze lubiłem poznawać świat - ten bliższy i ten dalszy. Do dzisiaj z pasją podróżuję w różne zakątki Europy i świata, poznając kulturę, historię i to co najważniejsze w podróży - to spotkanie z drugim człowiekiem. W 2004 roku z hobby uczyniłem sposób na życie. Teraz staram się zarazić innych potrzebą poznawania . Jako turysta zwiedziłem wiele miejsc , jako pilot wycieczek specjalizuję się w takich europejskich krajach jak; Austria, Niemcy, Szwajcaria, Płn. Włochy, Węgry, Czechy, Słowacja, Chorwacja, Słowenia, Litwa. Zimą mogę zabrać Państwa na narty, jestem również instruktorem narciarstwa zjazdowego

Posiadam także licencję przewodnika po województwie warmińsko-mazurskim. Mieszkańcem tego regionu jestem z wyboru, dlatego też odwiedzającym nas turystom pragnę pokazać piękno krajobrazu oraz ciekawą historię i kulturę tej ziemi.

Współpracuję z wieloma biurami podróży miedzy innymi; Bawaria Tours Polska z Garmisch Partenkirchen, Logostour, Traveland, Orbis Travel i wieloma innymi, także tworząc autorskie programy wycieczek.

Jestem osobą zorganizowaną, potrafiącą szybko reagować na zaistniałą sytuację, stworzyć miłą atmosferę w grupie. Dzięki zdobytemu doświadczeniu zawodowemu, które zawsze polegało na kontaktach z ludźmi, prowadzone przeze mnie wycieczki sprawiały zadowolenie turystom, biurom podróży oraz mi osobiście.

Dominik Lisowski

W 2015 roku ukończyłem wydział filologii germańskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. W roku akademickim 2012/2013 w ramach programu Erasmus studiowałem na Uniwersytecie w Salzburgu. Moją pasją są podróże, historia oraz Warmia i Mazury, z których pochodzę. Z turystyką związany jestem już od końca szkoły średniej. W czasie studiów uzyskałem licencję pilota wycieczek roku 2011, a w 2013r. zdałem państwowy egzamin na przewodnika terenowego po województwie warmińsko-mazurskim.

Zawodowe doświadczenie zdobywam od 2011 roku pilotując grupy wyjazdowe i przyjazdowe w j. niemieckim po Polsce. Biegle posługuje się językami: niemieckim i angielskim.