angkor

Wycieczki do Austrii, Niemiec – przewodnik wycieczek po województwie warmińsko-mazurskim

Zastanawiasz się nad wakacjami i jednocześnie lubisz zwiedzać nieznane Ci dotąd miejsca? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję. Spędź urlop aktywnie na Warmii i Mazurach – poznając historię ,kulturę i przyrodę na przykład podczas wycieczki Kanałem Elbląskim z doświadczonym przewodnikiem turystycznym. Jesteśmy firmą rodzinną, ale przede wszystkim określamy siebie jako zapalonych podróżników. Uwielbiamy swoją pracę, która jednocześnie jest dla nas ogromną pasją.

Zwiedziliśmy wiele europejskich krajów, będących zarówno najpopularniejszymi kierunkami wyjazdów (np. Hiszpania, Niemcy, Szwajcaria, Austria, Włochy), jak i te mniej znane pod względem turystycznym – Litwa, Węgry, Słowacja, Czechy czy Dania. Wiedza zdobyta na własną rękę jako turysta, została uzupełniona dzięki współpracy z biurami podróży, takimi jak Orbis, LOGOSTOUR czy Bavaria Tours Polska, co dało łącznie ponad 3000 dni pilotażu wycieczek zagranicznych.

Odkryj tajemnice województwa warmińsko-mazurskiego z licencjonowanym przewodnikiem turystycznym. Przygotowaliśmy szereg propozycji wycieczek z przewodnikiem po Ostródzie i okolicy, a także całym województwie warmińsko-mazurskim. Dzięki niezbędnym uprawnieniom i wiedzy wynikającej z mieszkania w tym regionie jesteśmy w stanie pokazać jego piękno związane z florą, fauną, historią, kulturą oraz miejscowymi tradycjami. Udowadniamy, że wycieczki po Warmii i Mazurach dają ciekawe wspomnienia.

Organizacja wycieczek – sprawdź, co przygotowaliśmy w ramach obsługi pilota wycieczek krajowych i zagranicznych (m.in. Austria i Niemcy)!

Szukasz przewodnika wycieczki mówiącego po niemiecku lub angielsku? Płynnie posługujemy się tymi językami. Co więcej, odpowiednia organizacja pracy pozwala nam na stworzenie przejrzystych warunków podróży oraz miłej atmosfery w całej grupie. Uważamy, że dobry kontakt i uśmiech podczas zwiedzania to klucz do sukcesu, a także ogólnego zadowolenia. Jeśli interesują Cię dobrze przygotowane, “skrojone na miarę” wycieczki do Bawarii i innych ciekawych miejsc w Niemczech, Austrii, północnych Włoszech, Szwajcarii, Węgrzech oraz pozostałych zakątkach byłej monarchii Habsburgów i Hohenzollernów, zapraszamy do kontaktu.